B kategorijos kursai

B kategorija – (nuo 18 metų) automobiliai, kurių didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 3500 kg ir kurie skirti ir suprojektuoti vežti ne daugiau kaip aštuonis keleivius, neįskaitant vairuotojo; šie automobiliai gali būti sujungti su priekaba, kurios didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 750 kg; šie automobiliai taip pat gali būti sujungti su priekaba, kurios didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 750 kg, tačiau šio junginio didžiausioji leidžiamoji masė turi būti ne didesnė kaip 4250 kg; automobilio ir priekabos, kurios didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 750 kg, junginį, kurio didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 3500 kg.

Pas mus kvalifikuoti dėstytojai, puiki mokymo bazė, naujausia ir nuolat atnaujinama kelių eismo taisyklių mokymo kompiuterinė programa (KET). Mokiniai vežami mokyklos automobiliu į teorijos ir praktinio vairavimo egzaminą (KET).

Mokymosi trukmė apie 1,5 mėn. Praktinio vairavimo pamokos organizuojamos mokiniui palankiu laiku. Teoriniai užsiėmimai vyksta nuo 17 val., o grupei pageidaujant laikas gali būti keičiamas.