Padangų testas: ar biudžetinės padangos gali varžytis su brangiomis?

123 RF nuotr. / Permainingi žiemos orai

123 RF nuotr. / Permainingi žiemos orai

Visi daiktai būna geresni ar prastesni vienas už kitus. Apie jų kokybę daug pasako kaina, bet nėra taisyklių be išimčių. Pavyzdžiui automobilių padangos: šiek tiek pigesnė nebūtinai yra pati blogiausia.

Trijų lygių padangos

Brangesnės klasifikuojamos kaip „premium“ padangos, šiek tiek pigesnės – ekonominės, o mažiausiai kainuojančios – biudžetinės. Viena nuo kitos jos skiriasi ne tik kaina, tačiau ir daugeliu važiavimo savybių. Tačiau ar visada brangiau bus geriau? Daugelis apie automobilius rašančių portalų, žurnalų visame pasaulyje rengia nepriklausomus padangų bandymus. Jų metu išaiškina kurios yra pigiausios, kurių stabdymo kelias įvairiomis sąlygomis yra trumpiausias, kurios ilgaamžiškesnės ir pan. Vienas tokių žurnalų, kurio žurnalistai periodiškai atlieka naujų padangų bandymus – vokiškasis žurnalas „Auto Bild“. Apie naujausią žieminių padangų bandymą, kurį atliko Vokietijos automobilių asociacija ADAC, portalas 15min jau rašė anksčiau. Publikacijoje pristatomos geriausios dviejų išmatavimų žieminės padangos, aprašomos jų savybės, pliusai ir minusai, palyginama kaina. O šio rašinio esmė, palyginti kaip pigesnės, biudžetinės klasės padangos, atrodo akistatoje su brangesniais, „premium“ klasės produktais. Aprašomame padangų teste buvo bandomos R16 205/55 išmatavimų padangos.

Daugiau skaitykite apie tai: http://www.15min.lt/gazas/naujiena/autorinka/padangu-testas-ar-biudzetines-padangos-gali-varzytis-su-brangiomis-220-700099